Jaka jestem? Marzycielka, z nieograniczoną fantazją. Córka, żona i matka. Nie do końca cierpliwa, po części choleryk. Wielbicielka pływania, w szczególności w morzu. Panicznie bojąca się samotności i zbyt długo trwającej ciszy. Gotowa do podejmowania nowych wyzwań i do nieustannego uczenia się na własnych błędach. Najważniejsze wartości w życiu to zdecydowanie dom i rodzina.

Hobby?  Szydełkowanie, szycie, bransoletki z muliny i inne robótki ręczne. Potrafię wymyślać na prawdę fajne rzeczy. Unikam schematów, wolę tworzyć je sama.  Biżuteria artystyczna – aktualnie tylko na zamówienie lub charytatywnie na zwierzaki. Sport: bieganie, pływanie, rower i fitness. Generalnie jestem osobą dosyć aktywną.

Muzyka? Głównie metal i rock. Zespołów mogę wymieniać wiele, ale chyba najbardziej przypadł mi do gustu Hammerfall i Sabaton. Nie przeszkadza mi to jednak czasem posłuchać country, poszaleć przy disco polo, czy pójść do filharmonii/opery. Nie trawię tylko hip-hopu.

Zamiłowanie? Od dziecka kocham zwierzęta. Najbardziej koty. Kiedyś jeden z moich znajomych określił to tak: „ma kota na punkcie kota, aż jej ogon uchem wyłazi.”  I coś w tym jest. Mój dom szczycą swą obecnością trzy kocie piękności – Purka i Amaya i Misio.

Słabości? Gotowanie ( potem oczywiście degustacja), lenistwo, torebki, szale, artykuły papiernicze, pasmanteryjne i tkaniny.

Kolekcjonerstwo? Generalnie wszystko, co związane z kotami – rysunki, zdjęcia, maskotki, figurki i co jeszcze tylko można sobie wyobrazić. Cały mój dom jest w kotkach. No i wszystkie rzeczy, które dostaję od swojego męża.

Filmy? Komedie - najczęściej romantyczne. Wszystko co się dobrze kończy. Czasem przygodowe, sensacyjne, detektywistyczne lub detektywistyczno-kryminalne (typu Sherlosk Holmes). Ostatnio również fantastyka. No i kreskówki: moja ulubiona to Tom & Jerry.

Książki? Sensacyjne, thrillery, musi być wartka akcja (i najlepiej, żeby toczyła się w czasach współczasnych). Nie znoszę romansideł, obyczajówek ani książek fantasy. Nie gustuję również w takich, które opowiadają o czasach rycerskich albo o dzikim zachodzie.